A bude svatba...

Abyste si představili, do čeho vlastně jdete (spolu s námi :-)), zde jsou podrobnější informace:

  

Obřad proběhne v evangelickém kostelíku ve vesničce Raná, v odpoledních hodinách.  

Svatební hostina se bude odehrávat u nás v Mrákotíně. Doufáme, že bude pěkné počasí a budeme moci být venku a využít tak celou zahradu. Letní den jsme si objednali se vším všudy, ale víme, jak to v létě v Čechách bývá. V případě nepříznivého počasí budeme využívat veliký partiový stan, patrovou stodolu, část domu a zastřešené prostory okolo něj. Počítáme tedy se vším, s deštěm i s horkem :-).

Připravíme pro vás bohatý raut. Vše bude umocněno pobytem pod širým nebem, v což pevně doufáme. Samoobsluha u nápojů, salátů, zákusků a masitých pokrmů bude samozřejmostí. Pouze u kávy, popřípadě u jiných požitků, se zajisté rádi necháte obsloužit :-).

Máme pro vás také dobrou zprávu. V průběhu celé hostiny se budete moci obracet na povolané osoby, které vám v případě jakékoliv potřeby poradí. Nebojte se, u nás se neztratíte :-).

 

Kontakt

Marika & Martin Gregorovi

Mrákotín 105
539 01 Mrákotín

Novinky ze zákulisí

Vybrat hezké písmo není jen tak...

15.02.2014 08:17
Včera jsme Vám slíbili exkurzi do zákulisí vzniku prvního barevného nápisu, tedy přesněji fotografie z galerie na titulní stránce. Nejen proto, že sliby se mají plnit, vám trochu popíšeme naše myšlenkové pochody. Jak výběr fontu probíhal?   Ačkoliv font...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>