balast

Svatba... Nevěsta v krásných šatech, ženich, dojatí příbuzní, oddávající, prstýnky, svatebčané, jídlo, hudba, květiny.... Je toho zkrátka moc. Ale přesto jsme se nezalekli a rozhodli jsme se, že to celé připravíme. 

Abyste si mohli udělat představu o tom co nás i vás čeká, přichystali jsme vám tyto svatební stránky. Budeme rádi, když se příjemně uvelebíte a pak se tady trochu porozhlídnete. Pečlivý čtenář jistě prozkoumá všechna zákoutí tohoto webu, prohlédne svatební oznámení, pokochá se fotkami ze života, připíše pár vět do knihy návštěv a zjistí, jaké svatební dary se nám hodí a kdo mu v případě nesnází poradí

Pokud nemáte čas - nevadí. Vyprávění o tom, jak to všechno začalo, můžete s klidem můžete přeskočit. Budeme Vám však vděčni, pokud si nastudujete program  svatebního dne. (Finální podobu bude mít až několik dní před svatbou, proto si ho detailněji přečtěte před samotnou cestou na svatbu.) Kromě toho, že si sami uděláte představu o načasování a budete tedy vědět kdy a kde máte být, pomůžete nám tím vyhnout se možným zmatkům. Moc Vám děkujeme.

 

 

Nevěsta

Po kolika zazvoněních zvedáš telefon?  
Pokud ho náhodou slyším, tak hned jak doběhnu...
Káva, nebo čaj?
Většinou čaj, dobrá káva když je chuť
Mléčná čokoláda, nebo hořká?
Jak kdy, ale převážně hořká, ideál kolem 55% :)
Kino, nebo televize?
Dobrý film kdekoli
Pěšky, nebo autem?
zásadně autobusem ;)
Léto, nebo zima? 
podzim. ale když jinak nedáš, tak léto
Kočka, nebo pes?
to je snad jasný. Kočka

Ženich

Po kolika zazvoněních zvedáš telefon?
Po dvou, rychleji ho nenajdu
Káva, nebo čaj?
Oboje.
Mléčná čokoláda, nebo hořká?
Hořká.
Kino, nebo televize?
Kino.
Pěšky, nebo autem?
Pěšky.
Léto, nebo zima?
Podzim.
Kočka, nebo pes?
Pes.

Bylo nebylo ...

Byl pozdní večer, půlka října 2012 a vůbec nebyl lásky čas. Spíše byl čas spadaného listí a procházek po venku. A v tomto čase jsme se setkali na  společné akci, kterou spískala naše společná kamarádka Eva Kimmerová. Nejprve jsme šli hrát na badminton, pak jsme si dali dobrou baštu a vyrazili na Slavkov na zámek a do zahrad.

Jak jsme se setkali, tak jsme se zase na konci víkendu rozešli. Ale pak se Martinovi po Máje zastesklo. Což o to, kontakt na Mariku měl. Ale najít si ten správný důvod proč zavolat... A jak že to dopadlo? Dobře to dopadlo...

Jelikož jsme od té doby zůstali v kontaktu, stali se po čase víc než přáteli, prožili jsme spolu obyčejné dny i neobyčejné zážitky, rozhodli jsme se náš vztah potvrdit vstupem do manželství.  Stane se tak v sobotu 5.7.2014, pravděpodobně v Mrákotíně. 

 

 

Jak, jaký, jaká, jaké ...

... tak těmito slovy začíná spousta zajímavých otázek, které si zaslouží odpovědi. Některé jsou ryze praktické, kupříkladu "Jak se dostanu na místo svatby?". Bez odpovědí na jiné z otázek (jako například "Jak se Marika s Martinem dali dohromady?") bychom se sice docela dobře obešli, ale život by byl tak nějak chudší, nemyslíte? Možná, pokud zbyde čas na psaní, tak si budete moc přečíst, jak pokračují přípravy svatby. A pokud si lámete hlavu s tím, jak se s námi spojit či jak nám nechat nějaký vzkaz, pak i na tyto otázky tady najdete odpověď. Stačí pozorně číst.

Info pro MarMar

tohle je hrubý nástřel. Vyzkoušela jsem registraci na webu beremese, jak jste si asi všimli z mailů, které vám přišly.

Takže seznam konkrétních svatebních darů s odkazy, kde se dají koupit, by mohl být k dispozici tam a na hlavní stránce týkající se svatebních darů by byl uveden  odkaz na web beremese.cz  (Tenhle seznam obsahuje i kategorii co určitě nechcete, takže by i podstránka Dary ne mohla být smazaná...)

Na téhle stránce bych nechalla věci, které nejde rezervovat - třeba proto že jej může mít víc lidí... 

Zdraví Lucie